Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Toodete tagastamine on tasuta.

Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tellija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt.

Tagastamiseks täida tagastamisvorm, mis asub SIIN või saada meile e-mail: info@woodfox.ee ning vii pakk tagasi pakiautomaati või postkontorisse.

Tagastamisel on vaja tagastuskoodi:
  • Omniva tagastuskoodi leiad samast SMS-st/e-kirjast, mille said paki saabumisel. Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud vana kleebis ehk aadresskaart.
  • Smartpostiga saabunud paki tagastuskood on sama kood, millega paki kätte said. Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud vana kleebis ehk aadresskaart.
  • Omniva kulleriga saabunud paki saad tagastada postkontorist. Tagastuskoodi leiad samast SMS-st/e-kirjast, mille said paki saabumisel. Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud vana kleebis ehk aadresskaart.
Tagastatav kaup peab olema selgelt kasutamata ja originaalpakendis. Kui kaup on originaalpakendist inspekteerimiseks eemaldatud, ei tohi see olla kasutatud ja kaupa tuleb vaadelda samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes. Originaalpakendist eemaldatud kaup tuleb uuesti pakendada viisil, et see ei saaks tagasisaatmise käigus kannatada. Kui tagastatud toode ei ole originaalpakendis või kui pakend on rikutud, siis on kauplejal õigus nõuda tarbijalt kauba väärtuse vähenemise hüvitamist.

Kauba eest tasutud summa tagastame 14 päeva jooksul ülekandega Teie poolt ostu sooritamiseks kasutatud pangakontole.